047 | Z CYKLU DIALOGY SE STARÝMI MISTRY (GOLTZIUS CHUŤ)

    ANDERLE Jiří (1936)

    Suchá jehla na papíře, 66 x 49 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1983, signováno dole uprostřed Jiří Anderle 1983.
    Machalický Jiří, Jiří Anderle Kresby, grafiky obrazy objekty (1954 – 1955), Slovart 1995, str. 197, varianta díla.

    • dosažená cena: 26 000 CZK