070 | POMOCNÁ

    BALCAR Jiří (1929 - 1968)

    Lept na papíře, 32,5 x 16,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1965, signováno vpravo dole Jiří Balcar 65, list č. 3/15, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem Jiřího Balcara.

    • dosažená cena: 8 500 CZK