097 | PŘEDSEDNICTVO

    BALCAR Jiří (1929 - 1968)

    Akvatinta na papíře, 32 x 16 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1966, signováno vpravo dole Jiří Balcar, č. lis 5/10