069 | V KAVÁRNĚ I.

    BALCAR Jiří (1929 - 1968)

    Tuš a akvarel na papíře, 31 x 42,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 50. léta 20. st.

    • dosažená cena: 9 500 CZK