067 | VŠECHNY SLEČNY

    BALCAR Jiří (1929 - 1968)

    Suchá jehla na papíře, 33 x 16 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1966, signováno vpravo dole Jiří Balcar 66, autorský tisk, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem Jiřího Balcara.

    • dosažená cena: 11 000 CZK