• HOMÉR

122 | HOMÉR

BAUCH Jan (1898 - 1995)

Kombinovaná technika na papíře, 39,5 x 57,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed Jan Bauch.