121 | HOMÉR

    BAUCH Jan (1898 Praha - 1995 Praha)

    Kombinovaná technika na papíře, 56,5 x 39 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1972, signováno vlevo dole Jan Bauch 1972.