092 | MATKA S DÍTĚTEM (MATEŘSTVÍ)

    BAUCH Jan (1898 Praha - 1995 Praha)

    Olej na plátně, 54 x 44 cm, rámováno, datace 1957, signováno vpravo nahoře Jan Bauch 1957.

    • dosažená cena: 28 000 CZK