048 | VILLON

    BAUCH Jan (1898 Praha - 1995 Praha)

    Kombinovaná technika na papíře, 42,5 x 26 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1973, signováno vpravo dole Jan Bauch 1973.