050 | ZÁTIŠÍ S JABLKY A HRUŠKAMI

    BAUCH Jan (1898 – 1995)

    Tempera na papíře, 25,5 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1946, signováno vlevo nahoře Jan Bauch.

    • dosažená cena: 15 000 CZK