052 | BEZ NÁZVU

    BĚLOCVĚTOV Andrej (1923 Praha - 1997 Praha)

    Olej na sololitové desce, 68 x 50 cm, rámováno, datace 1962, signováno vpravo nahoře Bělocvětov 62.

    • dosažená cena: 76 000 CZK