• DVA AKTY

091 | DVA AKTY

BĚLOCVĚTOV Andrej (1923 - 1997)

Olej na lepence, 32 x 30,5 cm, rámováno, datace 1964, signováno vpravo nahoře Bělocvětov 64, zezadu opatřeno výstavním štítkem a razítkem.
Vystaveno a publikováno:
Metamorphoses, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013, str. 346/347.

  • dosažená cena: 38 000 CZK