091 | DVA AKTY

    BĚLOCVĚTOV Andrej (1923 - 1997)

    Olej na lepence, 32 x 30,5 cm, rámováno, datace 1964, signováno vpravo nahoře Bělocvětov 64, zezadu opatřeno výstavním štítkem a razítkem.
    Vystaveno a publikováno:
    Metamorphoses, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013, str. 346/347.

    • dosažená cena: 38 000 CZK