• FIALOVÉ POHOŘÍ

114 | FIALOVÉ POHOŘÍ

BENEDIKT Václav (1952)

Olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, datace 2015, signováno vlevo dole Benedikt 2015.

  • dosažená cena: 23 000 CZK