114 | FIALOVÉ POHOŘÍ

    BENEDIKT Václav (1952)

    Olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, datace 2015, signováno vlevo dole Benedikt 2015.

    • dosažená cena: 23 000 CZK