129 | KRAJINA S KOSTELEM (PÍSEK)

    BENEŠ Vincenc (1883 - 1979)

    Olej na plátně, 43 x 50 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Beneš.
    Posoudila a pravost potvrdila PhDr. Barbora Ropková.