068 | DOMY

    BENEŠ Vlastimil (1919 Praha - 1981 Praha)

    Olej na překližce, 35,5 x 43 cm, rámováno, datace 1974, signováno vpravo dole Benes 74, zezadu opatřeno přípisem s určením.
    Provenience:
    Gallerie bratří Čapků (zezadu opatřeno štítkem GBČ č. 24);
    Aukční dům Peter Karbstein, Düsseldorf, 1990.

    • dosažená cena: 230 000 CZK