084 | BEZ NÁZVU

    BERAN Zdeněk (1937 Dolní Dobrouč - 2014 Praha)

    Olej na papíře adjustovaném na sololitu, 31 x 21 cm, rámováno, datace 1960, signováno zezadu Z Beran 1960.