116 | MILENCI

    BERAN Zdeněk (1937 Dolní Dobrouč - 2014 Praha)

    Kombinovaná technika na kartonu, 22 x 30 cm, rámováno, datace 1958, signováno vpravo dole ZB 58, zezadu opatřeno přípisem s určením.