093 | ŠTVANICE II.

    BÍM Tomáš (1946)

    Kvaš a akvarel na papíře, 62 x 85 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1978, signováno vpravo dole Tomáš Bím 78.

    • dosažená cena: 48 000 CZK