• ŽLUTÝ ÚTES

095 | ŽLUTÝ ÚTES

BLAŽEK Zdeněk (1904 - 2000)

Olej na sololitové desce, 48 x 68 cm, rámováno, signováno vlevo dole Z. BLAŽEK.

  • dosažená cena: 15 000 CZK