• JARNÍ NÁLADA

105 | JARNÍ NÁLADA

BLAŽÍČEK Oldřich (1887 - 1953)

Olejová tempera na lepence, 50,5 x 65 cm, rámováno, pod sklem, datace 1912, signováno vlevo dole O. Blažíček 1912.
Posoudila a pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová.