135 | JARNÍ KRAJINA

    BOHÁČEK Karel (1886 - 1928)

    Olej na lepence, 31,5 x 38 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. Boháček.
    Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011.
    Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 31.

    • dosažená cena: 42 000 CZK