094 | KRAJINA S POLEM

    BOHÁČEK Karel (1886 - 1928)

    Olej na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, datace 1922, signováno vlevo dole K. Boháček 1922.

    • dosažená cena: 20 000 CZK