• KRAJINA S POLEM

094 | KRAJINA S POLEM

BOHÁČEK Karel (1886 - 1928)

Olej na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, datace 1922, signováno vlevo dole K. Boháček 1922.

  • dosažená cena: 20 000 CZK