061 | LESNÍ PRÁCE

    BOHÁČEK Karel (1886 Zámachy - 1928 Praha)

    Olej na kartonu, 35 x 32 cm, rámováno, datace – okolo r. 1918, signováno vpravo dole K. Boháček.

    • dosažená cena: 12 000 CZK