110 | NOČNÍ AUTOBUS

    BOLF Josef (1971)

    Domalovaný sítotisk na papíře, 49 x 70 cm, rámováno, pod sklem, datace 2011, signováno vpravo dole Jiří Bolf 2011, list č. 1/35.