• BEZ NÁZVU

093 | BEZ NÁZVU

BORN Adolf (1930 - 2016)

Litografie na papíře, 44 x 59 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1974, signováno vpravo dole ABorn 74, list č. 12/30.

  • dosažená cena: 25 000 CZK