095 | HOLANDSKÁ IDYLA

    BORN Adolf (1930 – 2016)

    Barevná litografie na papíře, 50 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole ABorn, list č. 21/70, vpředu opatřeno autorským přípisem s určením.
    Adolf Born – Autobornografie, str. 68.

    • dosažená cena: 18 000 CZK