• HOLANDSKÁ IDYLA

095 | HOLANDSKÁ IDYLA

BORN Adolf (1930 – 2016)

Barevná litografie na papíře, 50 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole ABorn, list č. 21/70, vpředu opatřeno autorským přípisem s určením.
Adolf Born – Autobornografie, str. 68.

  • dosažená cena: 18 000 CZK