096 | KARNEVAL V BENÁTKÁCH

    BORN Adolf (1930 – 2016)

    Barevná litografie na papíře, 39 x 55,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole ABorn, list č. 25/75 cm.

    • dosažená cena: 16 000 CZK