028 | ÚNOS ZE SERAILU

    BORN Adolf (1930 - 2016)

    Barevná litografie na papíře, 39,5 x 25 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole ABorn, list č. 27/55.

    • dosažená cena: 20 000 CZK