097 | ZIMNÍ VÝLET

    BORN Adolf (1930 – 2016)

    Barevná litografie, 23,5 x 17,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole ABorn, zezadu opatřeno přípisem s určením, list č. 37/50.

    • dosažená cena: 11 000 CZK