047 | PROSTOROVÁ KONSTRUKCE

    BOUDNÍK Vladimír (1924 - 1968)

    Kombinovaná technika na papíře, 18,5 x 32 cm, rámováno, pod sklem, datace 1964, signováno dole uprostřed Vladimír Boudník 1964, list č. 185/325.

    • dosažená cena: 54 000 CZK