117 | MOKŘINY

    BRAUNEROVÁ Zdeňka (1858 - 1934)

    Olej na lepence, 20 x 31 cm, signováno vpravo dole Z. Braunerová.
    Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař