009 | MOSTEK V LESE

    BŘEZINA Václav (1862 Pátek nad Ohří - 1906 Jindřichův Hradec)

    Olej na kartonu, 20 x 31 cm, rámováno, datace – okolo r. 1905, signováno vlevo dole V. Březina.