078 | ÚČENEC

    BROŽÍK Václav (1851 - 1901)

    Kombinovaná technika na papíře, 33,5 x 27 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo uprostřed VBrožík.
    Posoudila a pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková – Horová.