095 | CESTA DO VSI

    BUBENÍČEK Ota (1871 - 1962)

    Tempera na kartonu, 35,5 x 50 cm, rámováno, signováno vlevo dole O. Bubeníček.

    • dosažená cena: 19 000 CZK