069 | ANTONIŮV ŽRALOK

    Kombinovaná technika na papíře, 15 x 36,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1950, signováno vpravo dole Z. Burian.
    Ilustrace z časopisu Vpřed, Mladá fronta, 1950.

    • dosažená cena: 24 000 CZK