082 | BÍLÝ ĎÁBEL V PEKINGU

    Tuš a kvaš na kartonu, 33 x 50 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Z. Burian.

    • dosažená cena: 28 000 CZK