032 | ČERNÝ RÁJ

    Tuš na papíře, 40 x 24 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1948, signováno vpravo dole ligaturou ZB.
    Ilustrace z knihy E. Holub, Černý ráj, Toužimský & Moravec, sešit 2 a 3, str. 57 a str. 85, 1948.

    • dosažená cena: 8 000 CZK