084 | DÍVKA Z TICHOMOŘÍ

    Olej na dřevěné desce, 22,5 x 17 cm, rámováno, datace – 40. léta 20. století, signováno vpravo dole Z. Burian.

    • dosažená cena: 150 000 CZK