043 | DOBRÝ BÍLÝ MUŽ Z LAMBARENE (ALBERT SCHWEITZER)

    Olej na plátně, 71 x 94 cm, rámováno, datace 1962, signováno vpravo dole Z. Burian 62.
    Zdeněk Burian (1905 – 1981), Jízdárna Pražského hradu, Praha, 1. 4. – 10. 7. 2005;
    Zdeněk Burian Vzdálené světy, Galerie European Arts, prosinec 2016 – leden 2017.
    Vladimír Prokop, Zdeněk Burian, Gallery, Praha 2005, str. 202.

    • dosažená cena: 430 000 CZK