023 | HORIMÍR III

    Tuš na kartonu, 14 x 21,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace – 1941, signováno ligaturou vlevo dole ZB.
    Ilustrace z knihy Jan Morávek, Horymír, Toužimský & Moravec, 1. vydání, 1941.

    • dosažená cena: 7 000 CZK