021 | HORYMÍR I

    Tuš na kartonu, 24,5 x 21 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1941, signováno ligaturou vpravo dole ZB.
    Ilustrace z knihy Jan Morávek, Horymír, Toužimský & Moravec, 1.vydání, 1941.

    • dosažená cena: 10 000 CZK