022 | HORYMÍR II

    Tuš na kartonu, 18,5 x 20,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace – 1941, signováno ligaturou vlevo dole ZB.
    Ilustrace z knihy Jan Morávek, Horymír, Toužimský & Moravec, 1.vydání, 1941.

    • dosažená cena: 3 500 CZK