049 | HOSTEM U BAŤUŠKY CARA (OBÁLKA)

    akvarel a kvaš na papíře, 35,5 x 27 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1948, signováno vpravo dole ligaturou ZB.
    Obálka knihy Z. M. Kuděj, Hostem u Baťušky cara, Toužimský & Moravec, 1. vydání, 1947.

    • dosažená cena: 17 000 CZK