054 | JARNÍ ČAS (OBÁLKA)

    Kvaš na papíře, 24,5 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem datace 1955, signováno vlevo dole Z. Burian.
    Obálka z časopisu Svět sovětů, Svaz přátel SSSR, 1955.

    • dosažená cena: 17 000 CZK