061 | JESKYNÍ LEV U TÁBOŘIŠTĚ PRAVĚKÝCH LIDÍ (Z HLUBIN PRAVĚKU I)

    Tuš a běloba na kartonu, 6,5 x 38,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno 1958.
    Ilustrace z knihy J. Augusta a Z. Burian, An den Lagerfeuern der Altsteinzeit, Nakladatelství Urania Verlag, Leipzig-Jena-Berlin, 1. vydání,1958.

    • dosažená cena: 22 000 CZK