081 | KUANG – HSU (BÍLÝ ĎÁBEL V PEKINGU)

    Kvaš na papíře, 18 x 14 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Z. B.

    • dosažená cena: 30 000 CZK