059 | LOĎ NA ROZBOUŘENÉM MOŘI

    Kvaš a tuš na kartonu, 38 x 30 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Z. Burian.

    • dosažená cena: 70 000 CZK