070 | LOVY V KARPATECH I

    Tuš na kartonu, 36 x 26,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1955, signováno vlevo dole Z. Burian.
    Ilustrace z knihy J. Komárek, Lovy v Karpatech, 1955.

    • dosažená cena: 15 000 CZK