071 | LOVY V KARPATECH II

    Tuš na kartonu, 36 x 22 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1955, signováno vpravo dole Z. Burian.
    Ilustrace z knihy J. Komárek, Lovy v Karpatech, 1955.

    • dosažená cena: 11 000 CZK