018 | LUBA NEVOLNICE (OBÁLKA)

    Kombinovaná technika na kartonu, 38,5 x 25 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1941, signováno vpravo dole ZB.
    Obálka knihy Jan Morávek, Luba nevolnice, Toužimský & Moravec, 1. vydání, 1941.

    • dosažená cena: 19 000 CZK